0 554 583 69 44
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

DANTE PLOTTER FİYATLARI – DANTE ÇİZİM MAKİNESİ FİYATLARI

DANTE PLOTTER FİYATLARI – DANTE ÇİZİM MAKİNESİ FİYATLARI

DANTE PLOTTER FİYATLARI – DANTE ÇİZİM MAKİNESİ FİYATLARI

Hemen Arayın : 0554 583 69 44

2007 Yılından bu yana üretilmekte olan DANTE PLOTTER Türkiye de ve Dünyanın bir çok ülkesinde satışı yapılmaktadır. Dante Plotter Malzeme kalitesi ve uygun fiyatı ile Türkiye de en çok satılan makinadır. Gelişmiş özellikleri sayesinde en çok tercih edilen Dante Çizim Makinasının bir çok özelliği bulunmaktadır gelin beraber bu özellikleri inceleyelim.

Kağıt Kesme: Pastal bitiminde ister otomatik isterse manuel(Tuş Takımı) yardımıyla biten pastallarınızı kesip ayırabilirsiniz bu sayede makinenizi çizmemiş ve düzgün bir kesim yapmış olursunuz. Otomatik kesim sayesinde program ayarlarından kağıt eninize göre kesim yapabilir. Bu işlem bıçak ile yapılmakta olup düzgün ayarlanması halinde 1 bıçak size yıllarca yetebilir. Bunu ek bir maliyet olarak düşünmemelisiniz.

Dante Plotter Otomatik Kağıt Kesme

Dante Plotter Otomatik Kağıt Kesme

Çift Kağıt Bar: Dante Çizim Makinesi sürekli kendini geliştirmekte ve müşterilerin ihtiyacına göre gerekli düzenlemelerini yapmaktadır. Çift kağıt bar da buna bir örnektir. Dante smart Plotter makinesi içerisinden 2. bir kağıt için demir borusu ve kağıt sıkıştırma konikleri bulunmaktadır bu sayede dar en ve geniş en çizim almak daha kolaydır. Dante smart plotter modelinde dar veya geniş kağıt için hazır olan kağıt demirini yer değiştirerek kolayca istediğiniz enlerde çizim alabilirsiniz. Dante İcon Plotter modelinde ise her iki demir için bulunan motor sayesinde tuş yardımı ile istediğiniz endeki kağıdınıza geçebilirsiniz. Dante icon modeli fiyat olarak  smart modeline göre biraz daha yüksektir icon modelinin tek farkı bu değildir icon Modelinde 4 Kartuş takılabilir. 4 Kartuşu birden kullanmak şart değildir her iki makine iç ayarlarından kartuş sayısını azaltabilirsiniz.

Çift kağıt Takmalı

Network Bağlantı: Baglantısı sayesinde çok sayıda kullanıcı makinayı kullanabilir. Dönüşümlü olması sayesinde 2-3 Pc plotter makinesine bağlanabilir ve çizim gönder

ebilir.

Dante Plotter Yazılım : Dante Pastal çizim makinesi yazılımı sayesinde bir çok Kalıp Pastal Programından çıkan ölçülere göre ayarlanabilir Özellikle kesimhaneler için bir çok müşterisinden gelen çizimleri ayrı ayrı klasörlere atabilir her defasında ölçü ayarı yapmak zorunda kalmadan çizim yapabilir.

Dante Plotter Fiyatları: Dante plotter fiyatı denilince ortaya fazla çeşit model ve seçenek bulunduğundan dolayı ve İthalatçı firma kuralları gereği web sitemizde fiyat bildiremiyoruz.

Bizleri 7/24 arayıp plotter makinesi için fiyat alabilirsiniz. Ekibimiz sizlere gerekli olan model ve seçeneği sunarak en kısa sürede fiyat bilgisi geçecektir.

Pastal Çizim Makinesi

Pastal Çizim Makinesi

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?